Hledáte změnu nebo se teprve začínáte orientovat na trhu práce? Brunel nabízí širokou škálu pracovních profilů, které vám pomohou najít přesně to, co hledáte a uplatnit tak Vaše zkušenosti. Každý profil podrobně popisuje roli a uvádí kvalifikace nebo zkušenosti, které potřebujete.

Ať už vás zajímají obory jako jsou Life sciences, infrastruktura, obnovitelné zdroje nebo energetika, najdete širokou škálu fascinujících kariérních příležitostí.

Tak proč se nepodívat, ať zjistíte, jaké příležitosti pro vás Brunel připravil? Váš další kariérní krok na vás může čekat právě teď!

Pozice technického konzultanta

Žijeme engineeringem... Vy také? Hledáme technicky silné osobnosti a rádi bychom se s Vámi seznámili.

Obchodní pozice

Prodej je v Brunelu více než pouhý obchod. Je to rozhraní mezi našimi zákazníky a našimi projektovými pracovníky. Být úspěšný v tomto oboru vyžaduje kromě osobnosti i komunikační

 Hledáme lidi, kteří toho hodně dokáží – a kteří toho také hodně očekávají.

JilkoAndringa

Quote 1

Jilko Andringa, CEO Brunel

Zajímavá pracovní náplň

Rozmanitost moderního engineeringu ve společnosti Brunel znamená: Atraktivní pracovní úkoly - od rodinné firmy přes středně velké podniky až po velké mezinárodní koncerny; ať už oblast silniční, železniční, vodní, letecké dopravy nebo astronautiky; tradiční nebo inovativní; od vývoje až po hotový produkt; národní nebo mezinárodní; od profesního nováčka až po zkušeného profesionála. Zažijte profesní rozmanitost a napínavé úkoly, které Vám skutečně vyhovují.

Jste expert na engineering, který hledá dokonalý projekt? My ho pro Vás máme!

Vaše úkoly na obchodní pozici

Máte mimořádný talent jednat s lidmi a navazovat s nimi dlouhodobé vztahy? Pak jste u nás na správném místě!

Hledáme talenty v těchto oblastech:

jeshoots-com-sMKUYIasyDM-unsplash

  • Development and testing of hardware and software
  • Development of electrical/electronic (E/E) systems and controllers
  • Development of in-vehicle wiring systems
  • Mechanical and electrical development and design
  • Simulation and computation
  • Testing of assemblies (mechanical/electrical)
  • Automation
  • Business IT, app and web development
  • Development of embedded systems
  • Quality management
  • Supply chain management
  • Technical documentation and data management
  • Testing and validation
  • IT
  • Conventional Energy

Hledáme talenty v těchto oblastech: high tech

  • Project and EPC Management
  • Maintenance & Reliability Engineers
  • Operational Technology and IT
  • Quality and Validation
  • Supply Chain & Logistics
  • Environmental Engineering
  • Facilities & General Management
  • Biomedical
  • Research & Development
  • Clinical Development
  • Medical Affairs
  • Pharmacovigilance
  • Regulatory Affairs
  • Validation Engineering

Jeden zaměstnavatel, mnoho možností

Jako jeden z předních poskytovatelů engineeringových služeb v německy mluvících zemích a v České republice pro Vás máme v nabídce celou řadu zajímavých pracovních příležitostí. Kromě toho disponujeme v rámci společnosti Brunel International celosvětovou sítí s dalšími rozmanitými možnostmi kariéry.

Pracovat v Brunelu znamená: Atraktivní pracovní úkoly, dobré kariérní vyhlídky, jistotu rostoucího zaměstnavatele a rozmanitost engineeringových služeb.

Důvody proč Brunel

Ukoly v ramci projektu